בניית אתרים

אתר אינטרנט זהו המקום הראשון שאנשים פונים אליו כאשר הם מחפשים מידע, מוצרים ו/או שירותים. אתר אינטרנט מספק פלטפורמה מושלמת להצגת העסק, המוצרים והשירותים שלך בפני קהל רחב.הנוכחות באינטרנט מעניקה לעסק אמינות והכרה בשוק, ומעניקה לך יתרון תחרותי מול עסקים אחרים בתחום. 

להגיע לקהלים חדשים ומגוונים 24/7

להגדיל את מעגל הלקוחות והמכירות

להציג את העסק בצורה מקצועית

להציג את העסק בצורה מקצועית

יצירת אתר אינטרנט היא יותר מסתם הרכבת כמה דפים באינטרנט. זה לספר את הסיפור שלך, להציג את התשוקה שלך ולהתחבר לאנשים שחולקים את החזון שלך. זה הבית הדיגיטלי שלך – מקום שבו הרעיונות שלך יכולים לפרוח ולהגיע ללבבות ולמוחות של קהלים ברחבי העולם.

האתר שלך הוא הרושם הראשוני שרבים יקבלו מהמותג או מהמשימה שלך. זו ההזדמנות שלך לזרוח, לבלוט בעולם דיגיטלי צפוף. תחשוב על זה כעל לחיצת היד הדיגיטלית שלך – איתנה, בטוחה ובלתי נשכחת. עם אתר אינטרנט המשקף אותך ואת הערכים שלך באמת, אתה לא רק בונה נוכחות מקוונת; אתה בונה אמון.

אבל זה לא רק עניין של מראה טוב. האתר שלך צריך גם לתפקד בצורה מושלמת. מהירות, אבטחה וניווט חלק הם לא רק תוספות נחמדות; הם חיוניים. לכן אנחנו אובססיביים לפרטים הטכניים, ומבטיחים שהאתר שלך מותאם גם למבקרים שלך וגם למנועי החיפוש. כי בואו נודה בזה, מה הטעם באתר מדהים אם אף אחד לא יכול למצוא אותו או ליהנות מהחוויה?

והנה החלק הכי טוב – אתם לא לבד. הצוות שלנו כאן כדי לתמוך בכם בכל שלב בדרך. מהרגע שאתם מתחילים, עד שאתם לוחצים על כפתור ה'פרסום' המרגש, וגם אחריו. אנחנו המעודדים שלכם, הגורואים הטכנולוגיים שלכם והמדריכים שלכם בהרפתקה המרגשת הזו. ברוכים הבאים למסע הדיגיטלי שלכם. בואו נהפוך אותו לבלתי נשכח.

שלבים ראשונים

שאלת השאלות!
העלות משתנה מפרויקט לפרויקט ותלויה בהמון משתנים.
אבל בגדול, טווח המחירים שלנו נע בין 4,500-12,000 ש"ח.
אנחנו ממליצים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מדויקת.
שווה לעקוב אחרינו באינסטגרם! כמעט בכל חודש אנחנו יוצאים במבצעים והנחות שווים ממש לקהל העוקבים שלנו!

השלב הראשון בבניית אתר לעסק הוא שיחת אפיון על מנת להבין את מטרת האתר, את הצרכים של העסק ואילו תכונות יהיו חשובות באתר כדי לשרת את הצרכים של העסק.
בדרך כלל, לוקח עד כ-30 ימי עסקים לבניית האתר.
הכל תלוי בסוג הפרויקט, בלקוח ובשיתוף הפעולה שלו איתנו.

השלב הראשון בבניית אתר לעסק הוא להחליט על מטרת האתר ועל הצרכים של העסק. כולל להבין מי הלקוחות המתאימים, אילו שירותים או מוצרים העסק מציע, ואילו תכונות יהיו חשובות באתר כדי לשרת את הצרכים של העסק. לפי המסקנות האלו, נוכל להחליט איזה סוג אתר הכי מתאים לך ולעסק שלך. קבעו איתנו שיחת ייעוץ בחינם ונעזור לכם להבין מה בדיוק אתם צריכים. לשיחת ייעוץ לחצו כאן.

לא. כל האתרים שלנו נבנים בהתאמה אישית ללקוח ולבית העסק.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שיחת ייעוץ בחינם!

שם
אימייל
טלפון

באיזה יום ושעה יהיה לך נוח שנדבר?

תאריך
שעה